Betonska terasa pala sa zgrade u Balzakovoj 59

192.rs

08/09/2024 00:19:00

Betonska terasa pala sa zgrade u Balzakovoj 59
192.rs
Večeras je na Limanu, sa zgrade u Balzakovoj 59, pala betonska ograda balkona.

U incidentu niko nije povređen, jer je prostor, po pozivu građana, bio ograđen od strane komunalne milicije, ali je do pada došlo uprkos apelima stanara za pomoć.

O pucanju terase stanari ove zgrade su gradske službe, kao i medije, obavestili pre dva dana. Sve što je preduzeto bilo je ograđivanje prostora na zelenoj površini, a, prema rečima stanara, radnici JKP “Stan” su naveli da ne mogu ništa da urade dok se ne sprovedu dodatna ispitivanja.

192.rs

Za sada nema informacija o tome šta će se dalje preduzimati i da li će gradske službe preduzeti nešto više od postavljanja traka na zelenoj površini ispred zgrade.

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели SERBIA LIVE – NOVI SAD (@serbialive_novisad)

Ovakav incident nije prvi u ovom delu Limana, odnosno kod ovih zgrada.

Naime, 2021. godine dogodila se slična situacija sa terasom na zgradi u Balzakovoj 42, a tada je pomenuto i da se isto desilo nekoliko godina ranije na zgradi u Balzakovoj 24.

192.rs

Pročitajte više vesti

Kreni-promeni: Direktorka Instituta za javno zdravje Vojvodine da izađe u javnost sa analizama vode za Novi Sad, ne da ih proglašava tajnom

Poboljšan kreditni rejting Novog Sada

Više iz kategorije "Glavna vest"

Najnovije