Uhapšene dve radnice EPS-a: Novac plaćenih računa prebacivale poznanicima

192.rs

22/08/2024 17:34:00

Uhapšene dve radnice EPS-a: Novac plaćenih računa prebacivale poznanicima
Policija u Novom Sadu uhapsila je T.M. (63) i B.V. (63) zbog zloupotreba službenih položaja i oštetećenja budžeta “Elektroprivrede Srbije” za nešto više od 4.3 miliona dinara, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova.

T. M. i B.V. se sumnjiče da su od početka 2018. godine do polovine prošle godine, kao zaposlene u AD „Elektroprivreda Srbije“, deo novca od plaćenih računa za struju prebacivale na račune svojih poznanika i na taj način ovu kompaniju oštetile za nešto više od 4.3 miliona dinara.

T. M. i B. V. je određeno zadržavanje do 48 sati i one će, uz krivičnu prijavu, biti privedene nadležnom tužilaštvu

Beta7

Pročitajte više vesti

Izbio požar na ostrvu Vir u Hrvatskoj: U pomoć pozvani i kanaderi

Manastir Manasija, Caričin grad, Mora Vagei dobili status nepokretnog kulturnog dobra

Telo Majka Linča izvučeno iz olupina jahte

Više iz kategorije "Hronika"

Najnovije