Uhapšen vozač zbog vožnje u kontra smeru kod Novog Sada, dobio zatvor 30 dana

192.rs
192.rs

09/05/2026 20:21:00

sat

Vreme čitanja: 1 minuta

Uhapšen vozač zbog vožnje u kontra smeru kod Novog Sada, dobio zatvor 30 dana
Foto: 192.rs

Pripadnici saobraćajne policije u Novom Sadu brzo su identifikovali i zaustavili vozača Golfa koji se na autoputu Novi Sad–Beograd kretao trakom namenjenom za vozila iz suprotnog smera. 

Utvrđeno je i da je upravljao vozilom čija snaga prelazi dozvoljenu za vozače sa probnom dozvolom. 

Zbog nasilničke vožnje kažnjen je sa 30 dana zatvor, dobio je 20.000 dinara novčane kazne, 15 kaznenih poena i 9 meseci zabrane upravljanja vozilom.

Nakon pravnosnažnosti presude, biće mu oduzeta i probna vozačka dozvola.

komentari (0)

Nema komentara

Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavi komentar

Više iz kategorije "Hronika"

Najnovije