Uhapšena dva crnogorska državljanina u Beogradu: Policija im upala u štek stan i pronašla kilogram kokaina

192.rs
192.rs

24/06/2026 16:09:00

sat

Vreme čitanja: 2 minuta

Uhapšena dva crnogorska državljanina u Beogradu: Policija im upala u štek stan i pronašla kilogram kokaina
Foto: MUP

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Službe za borbu protiv organizovanog kriminala Uprave kriminalističke policije, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili su crnogorske državljane P. L. (26) i M. L. (31) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Oni se sumnjiče da su u dužem vremenskom periodu, od za sada nepoznatih lica nabavljali opojnu drogu kokain koju su čuvali u jednom stanu u Beogradu, odakle su ove narkotike prodavali kupcima u Beogradu i drugim gradovima Srbije.

Policija ih je uhapsila u putničkom motornom vozilu u naselju Beograd na vodi i tom prilikom kod osumnjičenog M. L. pronađena je kesa sa oko 150 grama kokaina.

Takođe, pretresom stana koji je, kako se sumnja, koristio M. L. radi čuvanja i pripreme narkotika za prodaju, zaplenjeno je još 850 grama kokaina i vagica za precizno merenje.

Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnom tužilaštvu.

komentari (0)

Nema komentara

Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavi komentar

Tagovi:

Više iz kategorije "Hronika"

Najnovije