Devojčica (12) povređena u Beogradu nakon što je na nju pao stub semafora

192.rs

26/08/2024 11:34:00

Devojčica (12) povređena u Beogradu nakon što je na nju pao stub semafora
Foto: 192.rs
Devojčica stara 12 godina povređena je kada je stub semafora pao na nju, saznaje Tanjug.

Do nesreće je došlo u nedelje uveče na raskrsnici ulica Kneza Miloša i Kraljice Natalije, kada se trolejbusu na liniji 41 u toku vožnje otkačila trolna motka i udarila u stub semafora, koji je potom pao na devojčicu.

Devojčica je prevezena u Urgentni centar.

(Tanjug)

Pročitajte više vesti

Dan žalosti u Novom Pazaru zbog pogibije porodice u saobraćajnoj nesreći

Teška nezgoda na Pančevačkom putu, automobil se zapalio nakon sudara

Više iz kategorije "Istaknute vesti"