Dečak u Bečeju poginuo dok je snimao video za  društvene mreže u ukradenom vozilu

192.rs

27/08/2024 20:30:00

Dečak u Bečeju poginuo dok je snimao video za  društvene mreže u ukradenom vozilu
Foto: 192.rs
Jutros oko 1 čas iz ponoći, u Pionirskoj ulici u Bečeju, došlo je do tragedije u kojoj je stradao dečak B.T. (15). preneo je lokalni portal Webinfo.rs

Iz PU Novi Sad potvređeno nam je da se ovaj događaj odigrao.

Kako saznajemo od lokalnih medija, dva dečaka su se našla u blizini automobila Golf koji je bio ostavljen sa ključem u bravi.

Jednog momenta odlučili su da neovlašćeno prisvoje vozilo i koriste ga za snimanje video sadržaja za društvene mreže. Nažalost, tokom tog pokušaja, došlo je do nezgode u kojoj je B.T. izgubio život.

Drugi dečak, koji još nema ni 14 godina, pobegao je sa lica mesta, ali je ubrzo pronađen.

O celom slučaju obavešteno je nadležno tužilaštvo i Centar za socijalni rad, koji će preduzeti dalje mere u skladu sa zakonom, dok će policija nastaviti da istražuje sve okolnosti ovog događaja.

192.rs

Pročitajte više vesti

Višković i još dve osobe povređeni u udesu kod Šekovića, niko nije životno ugrožen

Više iz kategorije "Glavna vest"

Najnovije