Novi Beograd: Dečak(14) pao sa 10 metara visine

Dečak je bio svestan, ali je pretrpeo teške povrede kičme i odmah je prevezen u bolnicu, prenose mediji.

Vesna Bilic
Vesna Bilic | Telegraf.rs

23/06/2026 09:52:00

sat

Vreme čitanja: 2 minuta

Novi Beograd: Dečak(14) pao sa 10 metara visine
Foto: 192.rs

Strašna nesreća dogodila se sinoć na Novom Beogradu, kada je četrnaestogodišnji dečak teško povređen nakon pada sa visine od preko 10 metara.

Kako saznaje portal Telegraf.rs, tinejdžer se u večernjim satima igrao sa grupom drugara na jednom brdu na Novom Beogradu. Prema prvim i nezvaničnim informacijama, sumnja se da je usled trenutka nepažnje izgubio ravnotežu i strmoglavio se u provaliju duboku više od deset metara.

Na lice mesta odmah je stigla ekipa Hitne pomoći, kao i policija.

"Dečak je u svesnom stanju, ali sa vidno teškim povredama, kolima Hitne pomoći hitno transportovan u bolnicu. Dijagnostikom je utvrđeno da je zadobio teške povrede kičme, odnosno ozbiljne prelome pršljenova", navodi izvor upućen u slučaj.

O ovom jezivom incidentu odmah su obavešteni nadležna policijska uprava, kao i dežurno tužilaštvo, prenosi Telegraf.rs.

Na mestu nesreće obavljen je uviđaj, a detaljna policijska istraga utvrdiće sve tačne okolnosti i motive koji su doveli do ove zamalo kobne dečje igre.

komentari (0)

Nema komentara

Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavi komentar

Više iz kategorije "Hronika"

Najnovije